XV Niedziela Zwykła – 11 lipca A.D.2021

Aklamacja (Ef 1, 17-18)
Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem, abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania.

 

 1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła, dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Przypominamy, że przy wejściu do zakrystii można przyjąć Komunię św. w postawie stojącej na rękę.
 3. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Gorzowa na Jasną Górę w dniach od 31.07 do 12.08. Szczegółowe informacje u ks. Bartłomieja. Zapisy odbywają się również przez stronę internetową: pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl. Zachęcamy również do dołączenia do grona duchowych pielgrzymów, swoje intencje można składać na bocznym ołtarzu św. J. B. Mola. Zapisy kończą się 20.lipca. Istnieje możliwość dołączenia do pielgrzymów na ostatnim etapie. Autokar wyjedzie 11. sierpnia w godzinach wieczornych, aby powitać pątników na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii.
 4. Prosimy rodziców, aby dzieci i młodzież uczestniczącą w tym roku w różnych formach wypoczynku, zaopatrzyć w pisemną prośbę skierowaną do organizatorów o możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Przypominamy również o godnym stroju w miejscach kultu.
 5. We wtorek 13. lipca po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 6. W czwartek o godz.17.30, nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity- patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
 7. W piątek po Mszy o godz. 18.00, zapraszamy na kolejne nabożeństwo pompejańskie.
 8. Instytut Filozoficzno – Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym dla świeckich oraz osób zakonnych. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl.
 9. Kancelaria w okresie wakacyjnym czynna we wtorki w godzinach od 19.00 do 20.30 i w soboty od 8.30 do 10.00. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny, numer telefonu: 797 962 203.
 10. Do nabycia jak zawsze prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
 11. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: ś.p. Romuald Hrycaj i Grażyna Rogowska w ich intencji ….
 12. Życzymy błogosławionego tygodnia.

 

ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest