NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – październik 2017 – za mieszkańców ulic

 

Rodzina, która modli się zjednoczona – zjednoczoną pozostaje
św. Jan Paweł II

Każdego dnia w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencjach mieszkańców naszej parafii. Poszczególne rodziny zapraszamy do wspólnej modlitwy w następujące dni:

1 X – Niedziela W intencji wszystkich Parafian
2 X – Poniedziałek ul. Walczaka, ul. Energetyków
3 X – Wtorek ul. Górczyńska, ul. Korcza
4 X – Środa ul. Dowgielewiczowej, ul. Papuszy
5 X – Czwartek ul. Kućki, ul. Okulickiego
6 X – Piątek ul. Armii Ludowej, ul. Armii Krajowej
7 X – Sobota ul. Kutrzeby, ul. Sucharskiego
8 X – Niedziela ul. Szarych Szeregów, ul. Popławskiego
9 X – Poniedziałek ul. Bora Komorowskiego, ul. Roweckiego – Grota
10 X – Wtorek ul. Sosabowskiego, ul. Starzyńskiego
11 X – Środa ul. Obrońców Pokoju, ul. Edelmana
12 X – Czwartek ul. Kleeberga, ul. Hallera, ul. Pileckiego
13 X – Piątek ul. Sendlerowej, ul. Hubala
14 X – Sobota ul. Batalionów Chłopskich, ul. Zielona Kotlina
15 X – Niedziela ul. Bpa W. Pluty, ul. Mikołajczyka, plac Jana Pawła II
16 X – Poniedziałek ul. Maczka, ul. Andersa
17 X – Wtorek ul. Bogusławskiego, ul. Sosnkowskiego
18 X – Środa ul. Ogińskiego
19 X – Czwartek ul. Czartoryskiego, ul. Dekerta
20 X – Piątek ul. Wyszyńskiego, ul. Szmaragdowa
21 X – Sobota ul. Rubinowa, ul. Perłowa, ul. Opałowa
22 X – Niedziela ul. Diamentowa, ul. Srebrna, ul. Koralowa
23 X – Poniedziałek ul. Prądzyńskiego, ul. Ordona, ul. Złota
24 X – Wtorek ul. Sowińskiego, ul. Załuskich
25 X – Środa ul Czartoryskich, ul. Ossolińskich
26 X – Czwartek ul. Janockiego, ul. Działyńskich
27 X – Piątek ul. Raczyńskich, ul. Śniadeckich
28 X – Sobota ul. Konarskiego, ul. Piramowicza
29 X – Niedziela ul. Kopczyńskiego, ul. Naruszewicza
30 X – Poniedziałek ul. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Gorzowska
31 X – Wtorek W intencji wszystkich Parafian

 

Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele.

 

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – październik 2017 – Róże

 

„Rodzina, która modli się zjednoczona – zjednoczoną pozostaje”
św. Jan Paweł II

Każdego dnia w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencjach róż naszej parafii. Poszczególnych członków róż zapraszamy do wspólnej modlitwy w następujące dni:

1 X – Niedziela Róża I – Matki Bożej Różańcowej
2 X – Poniedziałek Róża II –Niepokalanego Poczęcia NMP
3 X – Wtorek Odnowa w Duchu Świętym
4 X – Środa Róża III – Wniebowzięcia NMP
5 X – Czwartek Przyjaciele Paradyża
6 X – Piątek Róża IV – Św. Jóżefa
7 X – Sobota Róża V- Matki Bożej Częstochowskiej
8 X – Niedziela Róża VI – Matki Bożej Rokitniańskiej
9 X – Poniedziałek Róża VII – Matki Bożej z Lourdes
10 X – Wtorek Odnowa w Duchu Świętym
11 X – Środa Odnowa w Duchu Świętym
12 X – Czwartek Przyjaciele Paradyża
13 X – Piątek Róża IX – Ducha Świętego
14 X – Sobota Róża X – Matki Bożej Królowej Pokoju
15 X – Niedziela Róża XI – Matki Bożej z La Salette
16 X – Poniedziałek Parafialny Zespół Caritas
17 X – Wtorek Róża XII – Matki Bożej z Fatimy
18 X – Środa Róża XIII – Matki Bożej z Nazaretu
19 X – Czwartek Róża Różańcowa Kobiet modlących się za Ojczyznę
20 X – Piątek Róża XIV – Św. Jana Pawła II
21 X – Sobota Róża XV – Św. Jana
22 X – Niedziela Róża XVI – Św. Benedykta
23 X – Poniedziałek Róża XVII – Św. Mateusza
24 X – Wtorek Róża XVIII – Św. Izaaka
25 X – Środa Róża XIX – Św. Krystyna
26 X – Czwartek Róża Różańcowa Kobiet modlących się za Ojczyznę
27 X – Piątek Róża XXI – Bł. Jerzego Matulewicza
28 X – Sobota Róża I – Matki Bożej Różańcowej
29 X – Niedziela Róża I – Matki Bożej Różańcowej
30 X – Poniedziałek Róża II – Niepokalanego Poczęcia NMP
31 X – Wtorek Róża III – Wniebowzięcia NMP

 

Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele.