V niedziela zwykła – 5 lutego A.D.2023

Ja jestem światłością świata, kto idzie za Mną, będzie miał światło życia. (J 8, 12)

 

 1. Dziś V niedziela zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Po mszy zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów. Po mszy o 18 spotkanie w wieczerniku oazy dorosłych.
 2. W poniedziałek i wtorek nauki dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w wieczerniku o godz. 18.45.
 3. W niedzielę 19. lutego będziemy gościli dyrektora Fundacji Aniołów Miłosierdzia od s. Michaeli Rak p. Grzegorza Kicińskiego. Po mszach krótkie świadectwo i zbiórka do puszek na jedyne na Litwie hospicjum.
 4. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii obchody tego dnia odbędą się w poniedziałek, 13 lutego. Bp Adrian Put odwiedzi kilku chorych w ich domach oraz odprawi mszę św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 18.00
 5. Organizujemy bal karnawałowy dla dzieci, który odbędzie się w sobotę 18. lutego o godz. 17 w wieczerniku.
 6. Dziękujemy za wszystkie spotkania duszpasterskie w czasie tegorocznej kolędy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary na bieżące potrzeby kościoła i działalność duszpasterską. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę, konto parafialne i przy innych okazjach.
 7. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
 8. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Cylina Staszak, Andrzej Gębicki i Elżbieta Zwierzchowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 9. Życzymy błogosławionego tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest