766 minut modlitwy za miasto Gorzów

766 MINUT MODLITWY ZA MIASTO GORZÓW
(5-6 maja 2023)

W tym roku Gorzów Wielkopolski obchodzi 7️⃣6️⃣6️⃣ rocznicę powstania. Z tej okazji po raz kolejny nasze Stowarzyszenie św. Eugeniusza de Mazenoda działające przy Parafii św. Józefa pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców grodu nad Wartą do włączenia się w inicjatywę „766 minut modlitwy za Miasto Gorzów”.

Przez dwa dni chcemy trwać w dziękczynieniu za wspólną historię i doznane od Opatrzności Bożej dobro oraz dokonać zadośćuczynienia Panu Bogu za popełnione grzechy. Pragniemy też w duchu pokory prosić o wszelkie łaski. Mamy przekonanie, że warto uklęknąć z innymi przed Najświętszym Sakramentem lub pochylić się nad Słowem Bożym i prosić o miłosierdzie Boże oraz wstawiennictwo Maryi💞.

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy osoby chętne do włączenia się w modlitwę. Można to zrobić m.in. w czasie całonocnej adoracji (z piątku na sobotę) lub czytając fragment Pisma Świętego w sobotę w świątyni przy ulicy Brackiej.

Warto więc telefonicznie zgłosić swoją gotowość i wpisać się w harmonogram czytających Słowo Boże (tel. 690 333 893 – po godz. 15:00).

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest