V niedziela zwykła – 4 lutego A.D.2024

Jezus wziął na siebie nasze słabości i nosił nasze choroby. (Mt 8,17)

 

 1. Dzisiaj V niedziela zwykła.
 2. W poniedziałek i wtorek nauki dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w salce katechetycznej wejście od strony sklepu Żabka o godz. 18.45.
 3. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne grupy adoracyjnej w salce parafialnej.
 4. W wtorek o 18.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.
 5. Oaza dorosłych zaprasza w piątek na spotkanie o godz. 19.00 do wieczernika. Tematem spotkanie będzie wprowadzenie do modlitwy.
 6. W sobotę 10. lutego o godz. 19.00 katecheza s. Magdy pt. „Kościół święty i grzeszny” z serii SzachMat, czy DogMat.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Msza święta dla pracowników i chorych szpitala na ulicy Dekerta o godz. 10.00 w kaplicy szpitalnej. Nabożeństwo w intencji chorych w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
 8. W przyszłą niedzielę do naszej parafii przyjedzie zespół TaRuta z Tarnopola, uświetnią liturgię swoim śpiewem i będą zbierali ofiary do puszek dla dzieci z sierocińca. W związku z przyjazdem z Tarnopola zespołu TaRuta zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 18 lutego.
 9. Zapraszamy do wzięcia udziału w minirekolekcjach pisania ikony krzyża św. Franciszka San Damiano. Odbędą się one w pierwsze 5 sobót Wielkiego Postu. Jest możliwość wysłuchania katechezy o krzyżu o godz. 10.00 w te soboty. Zapisy u ks. Barnaby.
 10. Nasza parafia współorganizuje III misterium pasyjne. Spotkanie dla osób, które chciałyby wystąpić w misterium odbędzie się 8 lutego w piątek o 17.30 w wieczerniku.
 11. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Michał Staszczyk i Zdzisław Kowalski. W ich intencji: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 12. Życzymy wszystkim Błogosławionego Tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest