Klikając na poszczególne tygodnie zapoznamy się z kalendarzem
„Wizyty duszpasterskiej” w naszej parafii.
Wizyta rozpoczyna się:
od poniedziałku do piątku od godz. 16.00
w sobotę od godz. 15.00
W niedzielę i święta wizyty duszpasterskiej nie ma.
Wizyta duszpasterska 29.01-03.02.2018 r.
PONIEDZIAŁEK 29.01.2018 (od godz.16:00)
- Obrońców Pokoju nieparzyste 1-37
WTOREK 30.01.2018 (od godz.16:00)
- Obrońców Pokoju nieparzyste 51 do końca, parzyste 4-50
ŚRODA 31.01.2018 (od godz.16:00)
- Obrońców Pokoju parzyste 52 do końca
- Edelmana
CZWARTEK 01.02.2018 (od godz.16:00)
- Batalionów Chłopskich
PIĄTEK 02.02.2018 (od godz.16:00)
- Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)
NIE MA WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
SOBOTA 03.02.2018 (od godz.15:00)
- Sosabowskiego
- Sendlerowej
- KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA
Wizyta duszpasterska 22-27.01.2018 r.
PONIEDZIAŁEK 22.01.2018 (od godz.16:00)
- Roweckiego nieparzyste 23,25 i parzyste całość
- Walczaka nieparzyste 43-59 i parzyste 56-80
WTOREK 23.01.2018 (od godz.16:00)
- Walczaka parzyste 82-102
- Popławskiego 8-22
ŚRODA 24.01.2018 (od godz.16:00)
- Popławskiego 24-54
- Energetyków
- Wyszyńskiego
- Hubala 2,4,6
CZWARTEK 25.01.2018 (od godz.16:00)
- Hubala 8-16
- Kleeberga
PIĄTEK 26.01.2018 (od godz.16:00)
- Hallera
- Bora-Komorowskiego
SOBOTA 27.01.2018 (od godz.15:00)
- Szarych Szeregów
- Pileckiego
- Starzyńskiego
Wizyta duszpasterska 14-20.01.2018 r.
PONIEDZIAŁEK 15.01.2018 (od godz.16:00)
- Batalionu Zośka (Armii Ludowej) – nieparzyste i parzyste od 4 do 10
WTOREK 16.01.2018 (od godz.16:00)
- Batalionu Zośka (Armii Ludowej) – parzyste od 12 do 28
ŚRODA 17.01.2018 (od godz.16:00)
- Batalionu Zośka (Armii Ludowej) klat. Nr 30
- Okulickiego
CZWARTEK 18.01.2018 (od godz.16:00)
- Kutrzeby
PIĄTEK 19.01.2018 (od godz.16:00)
- Armii Krajowej – parzyste i nieparzyste od 3 do 23
SOBOTA 20.01.2018 (od godz.15:00)
- Armii Krajowej – nieparzyste od 25 do 43
- Roweckiego – nieparzyste od 1 do 21
Wizyta duszpasterska 8-13.01.2018 r.
PONIEDZIAŁEK 8.01.2018 (od godz.16:00)
- Plac Jana Pawła
WTOREK 9.01.2018 (od godz.16:00)
- Górczyńska
- Andersa
ŚRODA 10.01.2018 (od godz.16:00)
- Mikołajczyka
- Dowgielewiczowej
CZWARTEK 11.01.2018 (od godz.16:00)
- Korcza
- Kućki
PIĄTEK 12.01.2018 (od godz.16:00)
- Papuszy
SOBOTA 13.01.2018 (od godz.15:00)
- Zielona Kotlina
- Sucharskiego
Wizyta duszpasterska 2-5.01.2018 r.
WTOREK 2.01.2018 (od godz.16:00)
- Maczka
- Prądzyńskiego
- Raczyńskich
- Działyńskich
- Załuskich
- Naruszewicza
ŚRODA 3.01.2018 (od godz.16:00)
- Komisji Edukacji Narodowej
- Janockiego
- Czartoryskich
- Kopczyńskiego
- Piramowicza
CZWARTEK 4.01.2018 (od godz.16:00)
- Sosnkowskiego
- Ossolińskich
- Konarskiego
- Śniadeckich
PIĄTEK 5.01.2018 (od godz.16:00)
- Bpa Pluty
- Bogusławskiego
- Różanki – Szklarnia
Wizyta duszpasterska 11-16.12.2017 r.
PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 (od godz.16:00)
- Ogińskiego (wszystkie parzyste)
- Ogińskiego 1-7 (nieparzyste)
WTOREK 12.12.2017 (od godz.16:00)
- Ogińskiego 9-59
ŚRODA 13.12.2017 (od godz.16:00)
- Ogińskiego 61-195
CZWARTEK 14.12.2017 (od godz.16:00)
- Ogińskiego 197-241
- Czartoryskiego
- Sowińskiego
PIĄTEK 15.12.2017 (od godz.16:00)
- Dekerta
SOBOTA 16.12.2017 (od godz.15:00)
- Opalowa
- Srebrna
- Złota
- Rubinowa
- Szmaragdowa
- Perłowa
- Diamentowa
- Koralowa