Klikając na poszczególne tygodnie zapoznamy się z kalendarzem
„Wizyty duszpasterskiej” w naszej parafii.

Wizyta rozpoczyna się:
od poniedziałku do piątku od godz. 16.00

w sobotę od godz. 15.00

W niedzielę i święta wizyty duszpasterskiej nie ma.

 

Wizyta duszpasterska 14-20.01.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK 15.01.2018 (od godz.16:00)

  • Batalionu Zośka (Armii Ludowej) – nieparzyste i parzyste od 4 do 10

WTOREK 16.01.2018 (od godz.16:00)

  • Batalionu Zośka (Armii Ludowej) – parzyste od 12 do 28

ŚRODA 17.01.2018 (od godz.16:00)

  • Batalionu Zośka (Armii Ludowej) klat. Nr 30
  • Okulickiego

 CZWARTEK 18.01.2018 (od godz.16:00)

  • Kutrzeby

PIĄTEK  19.01.2018  (od godz.16:00)

  • Armii Krajowej – parzyste i nieparzyste od 3 do 23

 SOBOTA 20.01.2018  (od godz.15:00)

  • Armii Krajowej – nieparzyste od 25 do 43
  • Roweckiego – nieparzyste od 1 do 21

 

Wizyta duszpasterska 8-13.01.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK 8.01.2018 (od godz.16:00)

  • Plac Jana Pawła

WTOREK 9.01.2018 (od godz.16:00)

  • Górczyńska
  • Andersa

ŚRODA 10.01.2018 (od godz.16:00)

  • Mikołajczyka
  • Dowgielewiczowej

CZWARTEK 11.01.2018 (od godz.16:00)

  • Korcza
  • Kućki

PIĄTEK  12.01.2018  (od godz.16:00)

  • Papuszy

SOBOTA 13.01.2018  (od godz.15:00)

  • Zielona Kotlina
  • Sucharskiego
Wizyta duszpasterska 2-5.01.2018 r.

 

WTOREK 2.01.2018 (od godz.16:00)

  • Maczka
  • Prądzyńskiego
  • Raczyńskich
  • Działyńskich
  • Załuskich
  • Naruszewicza

ŚRODA 3.01.2018 (od godz.16:00)

  • Komisji Edukacji Narodowej
  • Janockiego
  • Czartoryskich
  • Kopczyńskiego
  • Piramowicza

CZWARTEK 4.01.2018 (od godz.16:00)

  • Sosnkowskiego
  • Ossolińskich
  • Konarskiego
  • Śniadeckich

PIĄTEK  5.01.2018  (od godz.16:00)

  • Bpa Pluty
  • Bogusławskiego
  • Różanki – Szklarnia
Wizyta duszpasterska 11-16.12.2017 r.

 

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 (od godz.16:00)

  • Ogińskiego (wszystkie parzyste)
  • Ogińskiego 1-7 (nieparzyste)

WTOREK 12.12.2017 (od godz.16:00)

  • Ogińskiego 9-59

ŚRODA 13.12.2017 (od godz.16:00)

  • Ogińskiego 61-195

CZWARTEK 14.12.2017 (od godz.16:00)

  • Ogińskiego 197-241
  • Czartoryskiego
  • Sowińskiego

PIĄTEK  15.12.2017  (od godz.16:00)

  • Dekerta

SOBOTA 16.12.2017  (od godz.15:00)

  • Opalowa
  • Srebrna
  • Złota
  • Rubinowa
  • Szmaragdowa
  • Perłowa
  • Diamentowa
  • Koralowa