XXXI niedziela zwykła – 5 listopada A.D.2017

„Jeden jest Ojciec wasz w niebie i jeden jest wasz Nauczyciel, Chrystus”.
(Mt 23, 9a. 10b)

 

 1. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marcina o godz. 13:15.
 2. Modlitwa Wypominkowa od poniedziałku do soboty o godz. 17:30; w niedzielę pół godziny przed każdą Mszą św. Kartki na Wypominki są do pobrania w kaplicy Matki Bożej. Wypełnione kartki wypominkowe składamy w zakrystii. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych polecanych w Modlitwie Wypominkowej.
 3. Nauki przygotowujące do chrztu dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek i we wtorek o godz. 18:45.
 4. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00.
 5. W piątek zapraszamy na Msze św. o godz. 18:00 w intencji ks. Marcina z okazji imienin.
 6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas VII wraz z ich rodzicami w piątek po wieczornej Mszy św. Opiekunem tej grupy jest ks. Maciej natomiast opiekunem grupy młodzieży z klas II gimnazjum będzie ks. Marcin. Najbliższe spotkanie odbędzie się po bierzmowaniu młodzieży tegorocznej.
 7. Sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 25 listopada.
 8. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości – 99 rocznica odzyskania niepodległości. Masza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9:00.
 9. W sobotę, 11 listopada kancelaria będzie nieczynna.
 10. W naszej wspólnocie parafialnej przygotowujemy się do Odpustu Parafialnego. Nowenna za wstawiennictwem Pięciu Braci Męczenników Polski codziennie po Mszy św. Zapraszamy do udziału w nowennie.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  • „Gość Niedzielny“ – a w nim: o wyroku związanym z usunięciem krzyża z pomnika Św. Jana Pawła II oraz fragmenty rozprawy sądowej Mary Wagner, kanadyjskiej obrończyni życia.
  • „Niedziela“ – a w niej: o św. Bracie Albercie oraz o sprawach ostatecznych.
 12. W dniach od 6 do 10 listopada w naszym mieście będzie odbywała się Gorzowska Jesień Seniora. Więcej informacji na plakatach.
 13. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 19.11.2017r. o godz. 18:00 Mszą św. w kaplicy katedralnej przy ul. Wełniany Rynek 18, a następnie spotkanie i zapisy w sali parafialnej przy ul. Obotryckiej
 14. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 15. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 16. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest