XXVIII Niedziela Zwykła

Aklamacja (1 Tes 5, 18)
Za wszystko dziękujcie Bogu, taka jest bowiem wola Boża względem was w Jezusie Chrystusie.

 

 1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.
 2. Przez cały październik zapraszamy na wspólny różaniec. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 3. Przy tej okazji zapraszamy także do wstąpienia do wspólnoty Żywego Różańca, a wszystkich członków wspólnoty oraz chętnych zapraszamy na spotkanie formacyjne 25 października po wspólnej wieczornej modlitwie różańcowej.
 4. Dzisiaj też Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, a po Mszy św. wieczornej procesja fatimska. Dzisiaj różaniec wyjątkowo w czasie procesji.
 5. Także dzisiaj w kaplicy MB Nieustającej Pomocy zostały wyłożone karty wspominkowe. Wypominki składamy w zakrystii.
 6. W najbliższy poniedziałek spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po wieczornym różańcu.
 7. Także w poniedziałek Gorzowskie Duszpasterstwo Nauczyli zaprasza na Mszę św. w int. dyrekcji, nauczycieli i pracowników lubuskiej oświaty – o godz. 18.00 w kaplicy katedralnej. Po Mszy św. spotkanie w ZS Mechanicznych.
 8. W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity w int. spraw beznadziejnych o godz. 17.30.
 9. W piątek – 18 października – wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowa. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. w kaplicy szpitalnej wszystkich pracowników szpitala o godz.11.00.
 10. W ramach Gorzowskich Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy na koncert parafialnego chóru Gaudete w naszym kościele w przyszłą niedzielę – 20 października – po Mszy św. wieczornej.
 11. Wspólnota CARITAS zaprasza na spotkanie formacyjno-organizacyjne w środę – 23 października – po wieczornym różańcu do Sali JP II.
 12. Klub Seniora Aktywna Jesień, działający przy naszej parafii, zaprasza na spotkania w każdą środę o godz. 16.30. W najbliższym czasie Klub Seniora planuje zorganizować warsztaty tworzenia dekoracji jesiennych, spotkanie z wizażystką, wyjście do kina i do muzeum.
 13. Informujemy, że pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem odbędzie się 19 października o godz. 11.00 w Gorzowskim Domu Pogrzebowym. Rozpoczęcie Mszą św.
 14. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz diecezjalnych kalendarzy jedno i wielostronicowych w cenie 2 zł i 5 zł.
 15. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Marianna Ozimek, Lucyna Andrzejewska, Ryszard Żmijski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 16. Dziękujemy za każdy gest dobroci i życzymy błogosławionego tygodnia.
 17. Szczegółowe ogłoszenia parafialne na stronie internetowej: pl

Ks. kan. Bogusław Kaczmarek – proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest