XXVII Niedziela Zwykła – 3 października A.D.2021

Aklamacja (1 J 4, 12bcd)
Jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg w nas mieszka i miłość ku Niemu jest w nas doskonała.

 

 1. Dzisiaj przypada XXVII Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Przypominamy, że przy wejściu do zakrystii można przyjąć Komunię św. w postawie stojącej na rękę.
 3. Za tydzień przypada XXI Dzień Papieski. Tego dnia zbiórka do puszek na pomoc dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 4. Za tydzień także spotkanie formacyjne dla młodzieży z klas 8. (Grupy Starszej), przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 18.00, a później spotkanie.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. Nabożeństwa dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. W tym szczególnym miesiącu maryjnym zachęcamy do codziennego odmawiania różańca w gronie rodzinnym.
 6. Zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na nauki przed chrztem w poniedziałek i we wtorek o godz. 18.45 do Wieczernika.
 7. W środę będzie nieczynna Kancelaria Parafialna.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Tego dnia różaniec po Mszy św. wieczornej w int. powołań, prowadzony przez Wspólnotę Przyjaciół Paradyża.
 9. Gorzowskie Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na Mszę św. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w int. Nauczycieli i Pracowników Gorzowskiej Oświaty w czwartek, 14 października o godz. 18.00 do katedry gorzowskiej.
 10. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny
 11. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Anastazja Rabiega, Michał Skorupski. W ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 12. Życzymy błogosławionego tygodnia i zapewniamy o modlitwie.

 ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest