XXVI niedziela zwykła – 30 września A.D.2018

Słowo Twoje, Panie, jest prawdą, uświęć nas w prawdzie.
(J 17, 17ba)

 

 1. Dzisiaj XXVI niedziela zwykła.
 2. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 13:15 z okazji 25-lecia istnienia Hospicjum św. Kamila. Po Mszy św. inauguracja dzieła „Pola Nadziei” – zostaną przy plebani zasadzone cebulki żonkili. W ramach obchodów wystąpią dzieci ze szkoły w Baczynie. Będzie można także zakupić książkę wraz z autografem pt. Posłańcy uśmiechu, autorstwa Pana Jana Grzegorczyka, powstałej na ww okoliczność.
 3. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się „Jarmark Miodny”. Serdecznie zapraszamy na plac przy kościele przy wzgórzu papieskim.
 4. W poniedziałek 1 października, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych codziennie po Mszy św. wieczornej a w każdą niedzielę października o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17:00.
 5. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek i we wtorek o godz. 18:45.
 6. Jutro, w poniedziałek uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości zatańczą poloneza na 100 par ulicami Gorzowa (ul. Kućki i Górczyńską). Rozpoczęcie o godz. 11.00. Zapraszamy do obejrzenia tego wydarzenia.
 7. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii.
 8. W środę Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy o godz. 18:00 Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nowennie Msza św.
 9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 10. Nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II o nowe powołania kapłańskie i zakonne i za już powołanych w czwartek o godz. 17:30. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali Jana Pawła II.
 11. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 12. W piątek okazja do spowiedzi z racji I piątku od godz. 15:00.
 13. W sobotę Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:00. Po Mszy św. różaniec i zmiana tajemnic różańcowych.
 14. Księża odwiedzą swoich chorych w sobotę w godzinach porannych. Ksiądz Maciej odwiedzi swoich chorych 13 października.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  ”Niedziela” – a w niej: o przyszłości Kościoła w kontekście Synodu Młodych.
  ”Gość niedzielny” – a w nim: o drodze do świętości wskazanej przez św. Teresę od Dzieciątka Jezus.
  Do nabycia są także kalendarze na nowy rok kalendarzowy naszego wydawnictwa diecezjalnego. Kalendarze wielostronicowe w cenie 5 zł a jednostronicowe 2 zł.
 16. Zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca oraz Apostolatu Margaretka w Roku Jubileuszowym 350-lecia przybycia Obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna dnia 6 października br. Wyjazd z naszej parafii o godz. 8:30. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.
 17. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 18. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest