XXVI Niedziela Zwykła – 27 września A.D.2020

Aklamacja (J 10, 27)
Moje owce słuchają mego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną.

 

 1. Dzisiaj przypada XXVI Niedziela Zwykła, dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Prosimy o uczestnictwo we Mszy św. w maseczkach ochronnych lub przy zachowaniu stosownej odległości.
 3. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i nasz Instytut Filozoficzno-teologiczny.
 4. Od jutra zapraszamy na rekolekcje poświęcone modlitwie różańcowej „Nowa moc modlitwy różańcowej”. Msze św. z nauką rekolekcyjną w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.
 5. Od czwartku 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różańce dla dorosłych od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
 6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo za przyczyną św. Jana Pawła II w int. powołań w ramach wieczornego różańca po Mszy św. W piątek jak zwykle zapraszamy na całodzienną adorację przed Najśw. Sakramentem, spowiedź św. od godz. 00 a także nabożeństwo ku czci NSPJ. W sobotę Msza św. o 8.00 ze zmianą tajemnic różańca św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Odwiedziny chorych według stałego porządku.
 7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Żywego Różańca do Rokitna w najbliższą sobotę 3. 10. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 9.15, koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 16.00 poświecenie różańców dla dzieci I Komunijnych.
 9. Spotkanie Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Wieczerniku. Zapraszamy także nowych chętnych do modlitwy za dzieci.
 10. W dniach 2-4 października kurs przedmałżeński w parafii pw. NMP Królowej Polski prowadzony przez Stowarzyszenie Spotkań Małżeńskich. Szczegóły w zakrystii.
 11. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
 12. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Lech Kosobucki, Stanisław Szewczyk, Stanisław Jastrzębski, Lucyna Kłos i Barbara Napiórkowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 13. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i życzymy Bożego błogosławieństwa.

 

 1. ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest