XXV Niedziela Zwykła – 26 września A.D.2021

Aklamacja (J 17, 17ba)
Słowo Twoje, Panie, jest prawdą, uświęć nas w prawdzie.

 

 1. Dzisiaj przypada XXV Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię. Po każdej Mszy św. ogólnopolskie liczenie wiernych.
 2. Przypominamy, że przy wejściu do zakrystii można przyjąć Komunię św. w postawie stojącej na rękę.
 3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na całodzienną adorację przed Najśw. Sakramentem, spowiedź św. od godz. 00 a także nabożeństwo ku czci NSPJ. W sobotę Msza św. o 8.00 ze zmianą tajemnic różańca św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Odwiedziny chorych według stałego porządku.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień po Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwa dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. W tym szczególnym miesiącu maryjnym zachęcamy do codziennego odmawiania różańca w gronie rodzinnym.
 5. Spotkanie zelatorów Róż Żywego Różańca w czwartek po Mszy św. wieczornej w Sali Papieskiej.
 6. W Rokitnie dn. 2 października w sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu z parafii. Zapisy w zakrystii.
 7. Spotkanie popielgrzymkowe dla pątników wędrujących pieszo na Jasną Górę odbędzie się w sobotę, 2 października w parafii pw. NMP Królowej Polski przy ul. Żeromskiego. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00.
 8. W przyszłą niedzielę – 3 października – na Mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 9. Oaza zaprasza młodzież od 7 kl. szkoły podst. na spotkania w każdy piątek o godz. 19.00. Wejście od strony Pl. JP II.
 10. W naszej parafii ostatni tydzień trwają zapisy do Bierzmowania, szczegóły na plakacie i u ks. Pawła.
 11. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny
 12. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Halina Piątek, Edward Surkont, Zofia Holak, Helena Pawlukowiec. W ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 13. Życzymy błogosławionego tygodnia i zapewniamy o modlitwie.

 

 1. ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest