XXV niedziela zwykła – 23 września A.D.2018

Bóg wezwał nas przez Ewangelię, abyśmy dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa.
(2 Tes 2, 14)

 

 1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła.
 2. Dzisiaj Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
 3. Dzisiaj spotkanie młodzieży do bierzmowania z klas VIII z grupy ks. Macieja. Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13:15.
 4. Dzisiaj zapraszamy młodzież klas VII, która chciałaby rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:15.
 5. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej Oaza młodzieżowa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii.
 7. W środę Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy o godz. 18:00 Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie Msza św.
 8. Nabożeństwo za wstawiennictwem Świętych Pierwszych Męczenników Polski w intencji naszej Ojczyzny w czwartek o godz. 17:30. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w sali Jana Pawła II.
 9. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  ”Niedziela” – a w niej: najpełniejsza biografia bł. Jerzego Popiełuszki.
  ”Gość niedzielny”
  – a w nim: wezwanie do modlitwy za księży.
  „Mały Gość Niedzielny” – a w mim dodatek: różaniec na rękę.
  Do nabycia są także kalendarze na nowy rok kalendarzowy naszego wydawnictwa diecezjalnego. Kalendarze wielostronicowe w cenie 5 zł a jednostronicowe 2 zł.
 1. Dzisiaj kończy się Synod Młodych Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, organizowany pod hasłem: „Młodzi w Kościele”. Z naszej parafii udział wzięli Alesandra Bedka i Jędrzej Bekier pod przewodnictwem ks. Pawła.
 2. Zapraszamy do udziału w akcji modlitewnej: „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” 2018., która odbędzie się w piątek 28 września o godz. 15:00. Nasza parafia gromadzi się przy rondzie koło Tesco.
 3. W naszej parafii „Jarmark Miodny” odbędzie się w niedzielę 30 września 2018 roku.
 4. Publiczny różaniec przebłagalny za grzech aborcji 27 września (czwartek) o godz. 17:00 na deptaku przy ul. Hawelańskiej.
 5. 30 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 13:15 z okazji 25-lecia istnienia Hospicjum św. Kamila. Po Mszy św. inauguracja dzieła „Pola Nadziei” – zostaną przy plebani zasadzone cebulki żonkili. W ramach obchodów wystąpią dzieci ze szkoły w Baczynie. Będzie można także zakupić książkę wraz z autografem pt. Posłańcy uśmiechu, autorstwa Pana Jana Grzegorczyka, powstałej na ww okoliczność.
 6. Zapraszamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca oraz Apostolatu Margaretka w Roku Jubileuszowym 350–lecia przybycia Obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna dnia 6 października br. Wyjazd z naszej parafii o godz. 8:30. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.
 7. Klub Inteligencji Katolickiej w Gorzowie Wlkp. organizuje XXXII Gorzowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, które potrwają od 30 września do 14 października. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.
 8. Rekolekcje dla małżeństw „Dialog we dwoje” odbędą się w Rokitnie w dniach od 12 do 14 października br. Informacje i zgłodzenia pod nr tel. 505148541.
 9. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest