XXIX niedziela zwykła – 22 października A.D.2017

Oddajcie Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga„.
(Mt 12,21)

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: codziennie o 17:30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:30.
 2. Dzisiaj początek tygodnia misyjnego – pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na misyjną działalność Kościoła.
 3. Dzisiaj obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, jednocześnie rozpoczynamy Gorzowskie Dni Seniora. Zapraszamy dzisiaj na Msze św. o godz. 18:00 pod przewodnictwem Bp. Tadeusza Lityńskiego w intencji mieszkańców Gorzowa, a w szczególności seniorów. Przed Mszą o godz. 17:00 w Wieczerniku spotkanie dla seniorów przy kawie, herbacie i cieście. Po Mszy św. odbędzie się krótki koncert naszego chóru parafialnego „Gaudete“. Serdecznie zapraszamy. Po koncercie przejdziemy pod pomnik Św. Jana Pawła II. Prosimy zabrać ze sobą znicze, które złożymy przy pomniku.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej konferencja dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 5. W środę po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.
 6. W każdą środę zapraszamy do uczestnictwa w Adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Zakończenie adoracji Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00. Po niej zostanie odprawiona Msza Św.
 7. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie róży różańcowej kobiet modlących się za Ojczyznę.
 8. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00.
 9. W sobotę 28.10. dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętamy o Nim w naszych modlitwach.
 10. Za tydzień II Niedziela Synodalna pod hasłem: Parafia miejscem doświadczenia Kościoła jako wspólnoty.
 11. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marcina za tydzień w niedzielę o godz. 13:15.
 12. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich. Kartki na Wypominki są do pobrania w kaplicy Matki Bożej. Wypełnione wypominki składamy w zakrystii. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
 13. Wszystkie dzieci zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się we wtorek 31 października o godz. 17:30 w Wieczerniku.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  • „Gość Niedzielny“ – a w nim: o naprotechnologii, która pomaga małżeństwom dotkniętym problemem poczęcia dziecka.
  • „Niedziela“ – a w niej: o I Międzynarodowym Kongresie Ruchu „Europa Chrysti“ dotyczącym kondycji Europy.
  • Do nabycia są również kalendarze diecezjalne na rok 2018. Kalendarz jednokartkowy w cenie 1 zł, a wielostronicowy w cenie 5 zł.
 15. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 16. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.

 

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest