1. Z dniem 01 sierpnia urząd Proboszcza w naszej parafii objął Ks. Kan. Bogusław Kaczmarek. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej nowego Księdza Proboszcza i zapewniamy o naszej modlitwie i wsparciu.
 2. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej w Sali papieskiej.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy Świętej.
 4. Spotkanie liderów grup parafialnych w środę po wieczornej Mszy świętej w Sali Papieskiej.
 5. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00. Jezus objawiając się św. Marii Małgorzacie Ala coque zachęcał do czuwania wraz z Nim jako przebłaganie i wynagrodzenie za grzechy i nieprawości. To czuwanie jest wyrazem naszej łączności z Jezusem modlącym się w Ogrodzie Oliwnym.
 6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
 7. Witamy w naszej parafii alumnów naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu, którzy w miesiącu sierpniu odbywają swoje praktyki w Hospicjum św. Kamila.
 8. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Częstochowy, by przywitać pielgrzymów, mają swój wyjazd w piątek – zbiórka przed kościołem o godzinie 22:15.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  • „Gość Niedzielny“
  • „Niedziela“
 10. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.

 

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest