XV Niedziela Zwykła – 12 lipca A.D.2020

Aklamacja
Ziarnem jest słowo Boże, a siewca jest Chrystus, każdy, kto Go znajdzie, będzie żył na wieki.

 

 1. Dzisiaj przypada XV Niedziela Zwykła.
 2. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w maseczkach ochronnych lub przy zachowaniu 2 metrowej odległości.
 3. W czasie wakacji (lipcu i sierpniu) Kancelaria Parafialna czynna we wtorki od 19.00 do 20.30 i w soboty od 8.30 do 10.00.
 4. W poniedziałek – 13 lipca – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją na Wzgórze Papieskie.
 5. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity w int. spraw trudnych i beznadziejnych.
 6. W zakrystii trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Skwierzyny – 1.08 i Bledzewa – 8.08 oraz na wyjazd do Częstochowy – 11.08. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 18.00. Zapraszamy także do grona duchowych pielgrzymów. Intencje, które omodlą pątnicy można składać przy ołtarzu św. Joanny Beretta Molla. Więcej informacji u ks. Bartka i na plakatach
 7. Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze ogłasza nabór na studia magisterskie. Wykłady od poniedziałku do czwartku od 16.15 – 20.30. Jest także możliwość 2-lenich studiów podyplomowych teologiczno-katechetycznych a także na Uniwersytecie Szczecińskim studiów podyplomowych na kierunku „Ochrona małoletnich w Kościele” i „Kierownictwo duchowe”. Szczegóły na plakatach.
 8. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
 9. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Andrzej Kruszczyński, Józef Bąk, Antoni Motyl. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 10. Dziękujemy za każdy gest dobroci i życzymy błogosławionego czasu wakacji.

 

ks. kan. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest