XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca A.D.2024

Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus, śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię. (2 Tm 1, 10b)

 

 1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Dziękujemy za wspólny udział w Eucharystii. Składamy serdeczne życzenia imieninowe Ireneuszowi Semkle, który pomaga w naszej parafii podczas weekendów, a w ostatni piątek przeżywał swoje imieniny w dniu św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Dziś podczas mszy św. gościmy w naszej parafii zespół muzyczny Zbrucz pochodzący z Ukrainy.
 2. Nauki przed chrztem dziecka w poniedziałek i wtorek o godz. 1845 w wieczerniku.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za przyczyną św. Jana Pawła II o nowe powołania o godz. 1730. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a spowiedź od godz. 15. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie ze zmianą tajemnic różańca o godz. 8.
 4. Przez cały lipiec i sierpień kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki od godz. 19 do 2030 i w soboty od godz. 830 do 10.
 5. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Turcji śladami Kościołów Apokalipsy oraz św. apostołów Pawła i Jana. Termin wyjazdu to 23 stycznia – 1 lutego. Szczegółowe informacje na kartkach na stoliku pod filarem lub u ks. Barnaby.
 6. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę w dniach od 31 lipca do 12 sierpnia. Zapisy przez formularz internetowy. Szczegóły na plakatach bądź u ks. Rafała.
 7. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 8. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Dariusz Maruszczak, Anna Duszeńko i Stanisława Lasoń. W ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 9. Dziękujemy za każdy gest dobroci i życzymy błogosławieństwa Bożego.

 

ks. kan. Bogusław Kaczmarek – proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest