XII niedziela zwykła – 23 czerwca A.D.2024

Wielki prorok powstał między nami i Bóg nawiedził lud swój. (Łk 7, 16)

 

 1. Dzisiaj XII niedziela zwykła. Rozpoczął się czas wakacji. W tym czasie nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św., chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na obozy i kolonie, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po mszach wieczornych, a w niedzielę o godz. 17.30
 3. W czwartek o 17.30 nabożeństwo za Ojczyznę
 4. W czwartek swoje imieniny będzie obchodził ks. Władysław. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji ks. Prałata.
 5. W sobotę 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
 6. Od tego tygodnia przez cały lipiec i sierpień kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki od godz. 19.00 do 20.30 oraz w soboty od godz. 8.30 do 10.00.
 7. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Turcji śladami świętych apostołów Pawła i Jana oraz Kościołów Apokalipsy. Termin wyjazdu to 23 stycznia – 1 lutego. Szczegółowe informacje na kartkach na stoliku pod filarem lub u ks. Barnaby.
 8. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę w dniach od 31 lipca do 12 sierpnia. Zapisy przez formularz internetowy. Szczegóły na plakatach bądź u ks. Rafała.
 9. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 10. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej Zofia Ochyra –Kopik, Dariusz Maruszczak, Zbigniew Nowak.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 11. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i dobroci, życzymy parafianom i gościom dobrego tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest