XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca A.D.2020

Aklamacja (J 15,26b.27a)
Świadectwo o mnie da Duch Prawdy i wy także świadczyć będziecie.

 

 1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła.
 2. Jutro zapraszamy na wieczór charyzmatyczny w naszej parafii, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Wieczór poprowadzi ks. Jacek Skowroński ze Szczecina.
 3. We wtorek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie, żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo a zmarłym łaskę nieba.
 4. Po 2 latach pracy katechetyczno-duszpasterskiej w naszej parafii Siostra Beata obejmie funkcję przełożonej w domu zakonnym w Mikstat k. Kalisza. Dziękujemy za czas służby i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu posługi.
 5. Pragniemy poinformować, że dn. 20 czerwca Pan Andrzej Boruch został pobłogosławiony przez Ks. Biskupa do Posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Prosimy o modlitwę w intencji nowego szafarza w naszej parafii.
 6. W tym tygodniu księża z naszej parafii obchodzą swoje imieniny. Zapraszamy do modlitwy w ich intencji w czasie Mszy św. – w przyszłą niedzielę o godz. 10.30 za Prałata Władysława a w piątek na Mszy o godz. 18.00 za ks. Piotra i ks. Pawła.
 7. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela a w naszej parafii Bierzmowanie młodzieży z klas 8, którego udzieli Ks. Bp Stefan Regmunt na Mszy św. o godz. 18.00.
 8. Każdego dnia różaniec o godz. 17.15 w int. ustania pandemii i nabożeństwo czerwcowe ok. godz. 17.45.
 9. W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Męczenników z Międzyrzecza w intencji Ojczyzny. Zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 17.15.
 10. Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego z udziałem uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli planujemy na niedzielę 28 czerwca o godz. 12.00.
 11. Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze ogłasza nabór na studia magisterskie. Wykłady od poniedziałku do czwartku od 16.15 – 20.30. Jest także możliwość 2-lenich studiów podyplomowych teologiczno-katechetycznych. Szczegóły na stronie internetowej Instytutu.
 12. Prosimy rodziców, aby dzieci i młodzież uczestniczącą w tym roku w różnych formach wypoczynku, zaopatrzyć w pisemną prośbą skierowaną do organizatorów o możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 13. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 14. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Elżbieta Przybylska, Sławomir Mackiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 15. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

 1. ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest