XI niedziela zwykła – 16 czerwca A.D.2024

Ziarnem jest słowo Boże, a siewcą jest Chrystus, każdy, kto Go znajdzie, będzie żył na wieki.

 

 1. Dzisiaj XI niedziela zwykła. Biskup diecezjalny Tadeusz Lityński przeżywa dzisiaj 12 rocznicę sakry biskupiej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po mszach wieczornych, a w niedzielę o godz. 1730.
 3. W poniedziałek 17 czerwca msza święta z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18 w naszym kościele. Modlitwę będzie prowadził ks. Maciej Bagdziński. W wieczerniku o 1715 okazja do wspólnej modlitwy ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym.
 4. We wtorek 18 czerwca Uroczystość MB z Rokitna. Trwamy w nowennie przed uroczystością. W niedzielę nowenna o 10.15, a w tygodniu o 17.45.
 5. W czwartek o 17.30 nabożeństwo ku czci św. Rity. Przy figurze świętej możemy składać nasze intencje. Na nabożeństwo zabierzmy ze sobą róże
 6. W czwartek o 18 msza na zakończenie roku szkolnego w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 20. Także w czwartek o 18 msza w intencji naszego ks. Henryka z okazji 53. rocznicy święceń. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji jubilata.
 7. W piątek o 10 msza na zakończenie roku Katolickiej Szkoły Podstawowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wraz z uczniami i gronem pedagogicznym
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Turcji śladami świętych apostołów Pawła i Jana oraz Kościołów Apokalipsy. Termin wyjazdu to 23 stycznia – 1 lutego. Szczegółowe informacje na kartkach na stoliku pod filarem lub u ks. Barnaby.
 9. Zapraszamy na 42 Pieszą Pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę w dniach od 31 lipca do 12 sierpnia. Zapisy przez formularz internetowy. Szczegóły na plakatach bądź u ks. Rafała.
 10. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 11. W tym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty parafialnej śp. Wanda Polak i Helena Krzyworączka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 12. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i dobroci, życzymy parafianom i gościom dobrego tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest