XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca A.D.2020

Aklamacja (Mk 1, 15)
Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

 

 1. Dzisiaj 11 Niedziela Zwykła.
 2. We wtorek 16 czerwca przypada 8 rocznica święceń biskupich Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Prosimy o modlitwę w int. Pasterza naszej Diecezji.
 3. Dzisiaj rozpoczyna się tygodniowy odpust w Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Szczegóły na plakacie. W czwartek 31. rocz. koronacji MB Rokitniańskiej.
 4. W piątek uroczystość NSPJ. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Tego dnia także nabożeństwo pompejańskie po Mszy św. wieczornej.
 5. Każdego dnia różaniec o godz. 17.15 w int. ustania pandemii i nabożeństwo czerwcowe ok. godz. 17.45. W czasie Oktawy Bożego Ciała procesja z Najśw. Sakramentem po nabożeństwie czerwcowym.
 6. W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity w intencji spraw trudnych i beznadziejnych. Wyjątkowo w tym miesiącu ze względu na Oktawę Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej
 7. Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego z udziałem uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli planujemy na niedzielę 28 czerwca o godz. 12.00.
 8. Kurs przedmałżeński w parafii pw. Najśw. Zbawiciela przy ul. Niemcewicza rozpocznie się 21 czerwca w niedzielę Mszą św. o godz. 18.00.
 9. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 10. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Jadwiga Milewska, Jadwiga Brokowska, Helena Surdel, Patrycja Cudok. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 11. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

ks. kan. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest