VII Niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 maja A.D.2023

Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. (Mt 28, 19. 20)

 

 1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., a niedzielę o godz. 17.30. Od piątku trwa Nowenna do Ducha Świętego przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.
 2. Dzisiaj o godz. 10.00 dzieci przeżywają Rocznicę I spowiedzi św i Komunii św.
 3. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych.
 4. Zapraszamy na wieczór uwielbienia za tydzień w niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Można przyjść na 18.00 na Mszę albo już na samo uwielbienie do Wieczernika na godz. 19.00.
 5. Także w przyszłą niedzielę spotkanie formacyjne do Bierzmowania dla Gr. Młodszej (7 klasy). Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13.15, a później spotkanie.
 6. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych „Lednica 2000”. Wyjazd w sobotę – 3 czerwca, więcej szczegółów i zapisy na plakacie, w zakrystii i u ks. Pawła. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu młodzież od 7 kl. szkoły podstawowej i ze szkoły średniej.
 7. Zapraszamy także do wspólnego wyjazdu na Diecezjalne Dni Młodzieży, które odbędą się 10 czerwca w Rokitnie. Więcej szczegółów na plakacie i ks. Pawła.
 8. Dzień skupienia dla małżeństw i związków niesakramentalnych odbędzie się w sobotę – 27 maja w Nowej Soli w auli SP nr 1. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie.
 9. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 10. W tym tygodniu z naszej parafii odeszły do wieczności: śp. Kazimiera Brzytwa, Marek Korniat, Helena Kaczor i Ryszard Bodzon. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 11. Dziękujemy za każdy gest dobroci i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

ks. Bogusław Kaczmarek – proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest