V Niedziela Zwykła – 9 lutego A.D.2020

Aklamacja (J 8, 12)
Ja jestem światłością świata, kto idzie za Mną, będzie miał światło życia.

 

 1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła.
 2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Msze św. z Sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 9:00 w hospicjum, o godz. 12:00 w kościele parafialnym i o godz. 17:00 w szpitalu przy ul. Dekerta. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 3. Dziękujemy za pozytywny odzew na apel harcerzy w sprawie pomocy dla 15-letniego Michała. Zgłosiło 70 chętnych osób.
 4. Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych w poniedziałek – 10 lutego – o godz. 18.30 w kościele.
 5. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klas 7 szkoły podst. w najbliższą niedzielę. Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13.15.
 6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10:30 w salce parafialnej. Wejście od strony Żabki.
 7. Zmiana tajemnic różańca Róży Rodziców modlących się za dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w salce u sióstr.
 8. W zakrystii i w kancelarii jest możliwość zapisania się na „kolędę uzupełniającą”, która odbędzie się 10 lutego w poniedziałek od godz. 16.00.
 9. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych od 21 r. ż. rozpocznie się 7 marca w Parafii Katedralnej przy ul. Obotryckiej 10. Katechezy będą odbywały się w każdą sobotę do 23 maja o godz. 19.00.
 10. Zapraszamy na cykl 10 spotkań „Teologia w mieście” w sobotnie popołudnia począwszy od 15 lutego. Szczegółowy program spotkań i warunki uczestnictwa na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze.
 11. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 12. W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: śp. Marian Nowaczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 13. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii oraz za każdy gest dobroci. Życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. kan. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest