V Niedziela Zwykła – 10 lutego A.D.2019

Aklamacja (Mt 4, 19)
Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi.

 

 1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła.  
 2. Jutro obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji dzisiaj Mszy św. o godz. 10.30 będzie przewodniczył ks. Bpa Tadeusz Lityński. W czasie Mszy św. zostanie udzielony Sakramentu Namaszczenia
 3. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na hospicja z naszej Diecezji.
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z 8 klas szkoły podst. w najbliższą niedzielę (17 lutego). Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13.15.
 5. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. XV dzień Nowenny Pompejańskiej.
 6. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne „Nowe życie w Duchu Św.” W każdy czwartek po Mszy św. wieczornej w Wieczerniku.
 7. Siostry z naszej parafii zapraszają osoby dorosłe na spotkanie modlitewno-rekreacyjne w sobotę, 16.02, o godz. 15.30. Rozpoczęcie wspólną Mszą św.
 8. Oaza młodzieżowa zaprasza na spotkania w każdy piątek o godz.00.
 9. Dzieci ze szkoły podst. zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 12.00 oraz na scholę także w sobotę o godz. 11.00.
 10. Chętne osoby do nauki gry na gitarze zaprasza s. Beata. Spotkanie organizacyjny w najbliższy poniedziałek o godz. 18.30 w sale parafialnej – wejście od strony sióstr.
 11. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Niepokalanowa i Warszawy do grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w dniach 5-6 kwietnia. Szczegóły w zakrystii.
 12. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego w ramach akcji „1% podatku – 100% serca” na działalność Caritas Diecezji Z.-Gorzowskiej.
 13. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 14. Do nabycia jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 15. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 16. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Ks. kan. Bogusław Kaczmarek – proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest