Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 4 marca A.D.2021

Aklamacja (1 Kor 5,7b-8a)
Chrystus został ofiarowany jako nasza Pascha. Odprawiajmy nasze święto w Panu.

 

 1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. dzisiaj i jutro wg następującego porządku: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00. W Poniedziałek Wielkanocny taca przeznaczona na potrzeby KULu i IFT.
 2. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w maseczkach ochronnych oraz przy zachowaniu stosownej odległości. Limit osób, które mogą jednocześnie przebywać, to 70. Przy wejściu do zakrystii można przyjąć Komunię św. w postawie stojącej na rękę.
 3. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocnej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 4. Za tydzień II Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkiej Nocy, a rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Tego dnia zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną CARITAS Diecezjalnej.
 5. W tę niedzielę także Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Diecezjalne obchody tej Pielgrzymki w naszej parafii. Zapraszamy tegorocznych maturzystów do wspólnej modlitwy w ich intencji na Mszy św. o godz. 10.30 pod przewodnictwem Ks. Bpa Pawła Sochy CM. Msza będzie transmitowana także przez TVP3 Gorzów Wlkp.
 6. Również w przyszłą niedzielę spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klas 8. Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13.15, a później spotkanie.
 7. Do nabycia jest prasa: Niedziela i Gość Niedzielny. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 8. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Teresa Kubecka, Halina Dejneko, Jadwiga Heyser, Władysław Stoiński, Stanisław Piątek, Stefan Pilawka, Grażyna Prech. W ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 9. Życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

 1. ks. Bogusław Kaczmarek proboszcz
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest