Niedziela w Oktawie Boże Narodzenia i Święto Świętej Rodziny – 30 grudnia A.D.2018

Otwórz, Panie, nasze serca, abyśmy uważnie słuchali słów Syna Twojego.
Aklamacja (Dz 16, 14b)

 

 1. Dzisiaj Niedziela w Oktawie Boże Narodzenia i Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii zespół z Ukrainy „Zbrucz”, który oświetlania liturgię i po Mszy św. da krótki koncert. Można także nabyć upominki zrobione przez dzieci – dochód z tych upominków będzie przekazany na pomoc najmłodszym, których rodzice są na wojnie w Donbasie.
 3. Dzisiaj także na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji muzyków z Gorzowskiej Orkiestry Dętej z okazji 60-tej rocznicy powstania. Orkiestra uświetnili liturgię a po niej da krótki koncert.
 4. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. wg porządku niedzielnego.
 5. W niedzielę, 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
 6. Zapraszamy do udziału w V edycji Orszaku Trzech Króli w niedzielę 6 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 14:00 przy Filharmonii Gorzowskiej. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 7. W tym tygodniu przypadają I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W piątek zapraszamy na adoracje przed Najśw. Sakramentem od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej, a spowiedź godz. 15.00. W sobotę zmiana tajemnic różańca św. i nabożeństwo I Soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00.
 8. W sobotę, 5 stycznia, spotkanie opłatkowe dla wspólnot z naszej parafii w Wieczerniku o godz. 19.00.
 9. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 10. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej i w sobotę od godz. 8.30 do 10.00.
 11. Nauki przed chrztem 7 i 8 stycznia o godz. 19.00 w salce przy parafii. Wejście od strony Żabki.
 12. Chętnych do śpiewania w czasie Mszy św. zapraszamy na próby zespołu w sobotę o godz. 19.00 do kościoła.
 13. W środę, 2 stycznia, spotkanie dla młodzieży „Pan Jest z Tobą”, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 w kaplicy katedralnej.
 14. Kurs przedmałżeński w parafii pw. św. Józefa przy ul. Brackiej w dniach od 1-2 lutego i od 09-10 lutego. Rozpoczęcie i zapisy w piątek 1 lutego Mszą św. o godz. 18.30.
 15. Od 2 stycznia dalszych ciąg „kolędy”. Według następującego planu. Prosimy także o przygotowanie krzyża, Pisma św., wody święconej i białego obrusu. Dzieci przygotowują zeszyty z religii a młodzież indeksy do bierzmowania.
 16. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 17. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest