Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia A.D.2019

Aklamacja (Mt 2,3)
Ujrzeliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy złożyć pokłon Panu.

 

 1. Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
 2. Zapraszamy do udziału w V edycji Orszaku Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 14:00 przy Filharmonii Gorzowskiej. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 3. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego z obrzędem błogosławieństwa wody i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych.
 4. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej i w sobotę od godz. 8.30 do 10.00.
 5. Nauki przed chrztem 7 i 8 stycznia o godz. 19.00 w salce przy parafii. Wejście od strony Żabki.
 6. Gorzowskie Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na spotkanie opłatkowe wraz z Mszą św. w intencji nauczycieli i pracowników oświaty sprawowaną przez Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego w czwartek o godz. 18.00 w naszym kościele.
 7. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Molla w intencji matek oczekujących potomstwa.
 8. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 9. Kurs przedmałżeński w parafii pw. św. Józefa przy ul. Brackiej w dniach od 1-2 lutego i od 09-10 lutego. Rozpoczęcie i zapisy w piątek 1 lutego Mszą św. o godz. 18.30.
 10. Do nabycia jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 11. W tym tygodniu „kolęda” według następującego planu: … Prosimy także o przygotowanie krzyża, Pisma św., wody święconej i białego obrusu. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty z religii a osoby przygotowujące się do bierzmowania – indeksy. Dziękujemy również za dotychczasowy czas „wizyty duszpasterskiej” – za wspólną modlitwę i ofiary złożone na rzecz parafii.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 13. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest