Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego – 1 lutego A.D.2020

(Łk 2, 32)
Światło na oświecenie pogan i chwała ludu Twego, Izraela.

 

 1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego. Taca przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 2. Zapraszamy do udziału w akcji, która dedykowana jest 15-letniemu Michałowi, który zmaga się z niedokrwistością aplastyczną. Choroba wymaga przeszczepienia szpiku kostnego. Chętnych, którzy chciałby zostać dawcami zapraszamy na spotkanie informacyjne do Wieczernika po Mszy św. o godz. 12.00 i 18.00.
 3. W zakrystii i w kancelarii jest możliwość zapisania się na „kolędę uzupełniającą”, która odbędzie się 10 lutego w poniedziałek od godz. 16.00.
 4. Nauki przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych w najbliższy poniedziałek oraz wtorek o godz. 18.45. Wejście od strony Żabki.
 5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, i I Piątek miesiąca. W czwartek nabożeństwo za przyczyną św. Jana Pawła II za powołania o godz. 17.30. W piątek jak zwykle zapraszamy na całodzienną adorację przed Najśw. Sakramentem, spowiedź św. od godz. 15.00 a także nabożeństwo ku czci NSPJ.
 6. Chorych z posługą sakramentalną w najbliższą sobotę odwiedzi ks. Paweł i ks. Bartłomiej.
 7. Kancelaria Parafialna czynna według stałego porządku: wtorek od godz. 19.00, w środę od godz. 16.00, a w sobotę od godz. 8.30.
 8. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych od 21 r. ż. rozpocznie się 7 marca w Parafii Katedralnej przy ul. Obotryckiej 10. Katechezy będą odbywały się w każdą sobotę do 23 maja o godz. 19.00.
 9. Zapraszamy na cykl 10 spotkań „Teologia w mieście” w sobotnie popołudnia począwszy od
  15 lutego. Szczegółowy program spotkań i warunki uczestnictwa na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze.
 10. Od 14 do 16 lutego odbędą się w Paradyżu rekolekcje dla młodzieży męskiej od 14 r. ż. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
 11. Parafia pw. Trójcy Świętej na Wieprzycach zaprasza na Mszę św. w int. małżeństw starających się o potomstwo – w sobotę 8 lutego o godz. 18.00.
 12. Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw w Otyniu w dniach od 28.02 do 01.03. Szczegóły w zakrystii.
 13. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 14. W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: śp. Wiktoria Mięsowicz, Władysława Łacko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 15. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii oraz za każdy gest dobroci. Życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Ks. kan. Bogusław Kaczmarek proboszcz

Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest