Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia A.D.2018

Otwarło się niebo i zabrzmiał głos Ojca: To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie.
(Mk 9,7)

 

 1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego – kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo wody.
 2. Dzisiaj w 2 Programie TV transmisja koncertu kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej – rozpoczęcie o godz. 20.00. Podczas transmisji będzie można wysłać sms a dochód uzyskany z tej zbiórki będzie przekazany dla mieszkańców w Syrii a w szczególności zniszczonego miasta Aleppo.
 3. Nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Joanny Beretta Molla w intencji matek oczekujących potomstwa w czwartek o 17:30.
 4. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00.
 5. Jasełka dla dzieci przygotowane przez szkołę katolicką za tydzień w niedziele po Mszy o godz. 12:00 i 16:00.
 6. Zapraszamy na koncert kolęd Zespołu „MALI GORZOWIACY” po Mszy św. o godz. 18:00. Po koncercie będzie można złożyć swoje ofiary, które będą wyrazem naszej wdzięczności i wsparcia zespołu.
 7. Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i w środę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W sobotę kancelaria czynna bez zmian.
 8. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek i we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  *”Niedziela“ – numer poświęcony postaci świętego Stanisława Kostki – patrona na bieżący rok duszpasterski.
  *”Gość niedzielny” – o tym jak zostać królem?
 10. Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów, zapraszamy na rekolekcje „SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE – DIALOGI WE DWOJE“. Termin rekolekcji: 09-11 lutego b.r. w domu rekolekcyjnym w Rokitnie. Zapisy pod nr tel. 601965737.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. Dziękujemy także Panu Zdzisławowi Świątek za wykonanie i dofinansowanie nowego oświetlenia w kościele. Dziękujemy również pozostałym darczyńcom. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 12 tyś. zł.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest