IV Niedziela Zwykła – 3 luty A.D.2019

Aklamacja (Łk 4, 18)
Pan posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność.

 1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła.
 2. W naszej parafii praktyki zakończył dk. Wojciech Przyborowski. Dziękujemy za czas owocnej posługi sakramentalnej i zakrystiańskiej.
 3. Zakończyliśmy czas „kolędy”. Dziękujemy za wspólne spotkania, czas modlitwy i ofiary złożone na rzecz parafii, które wykorzystamy na konieczne remonty starej części plebanii.  
 4. 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych i pracowników Służby Zdrowia z naszego miasta na Mszę św. w niedzielę 10 lutego o godz. 10.30  pod przewodnictwem ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego. Msza św. będzie połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.
 5. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i rodziców chrzestnych w najbliższy poniedziałek i wtorek (4 i 5 lutego). Rozpoczęcie o godz. 18.45. Wejście od strony Żabki.
 6. W tym tygodniu I Czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji powołań i już powołanych.
 7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z grupy ks. Jerzego i z grupy ks. Pawła w najbliższą nadzielę (10 lutego). Rozpoczęcie wspólną Mszą św. o godz. 13:15.
 8. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róży Różańcowej Rodziców po Mszy św. o godz. 12:00 w salce przy parafii.
 9. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne „Nowe życie w Duchu Św.” Pierwsze spotkanie, 7 lutego, w czwartek po Mszy św. wieczornej w Wieczerniku.
 10. Oaza młodzieżowa zaprasza na spotkania w każdy piątek o godz. 19:00.
 11. Siostry organizują Kurs Nowej Ewangelizacji „Filip” w Poznaniu od 15-17 lutego. Chętne osoby prosimy, aby zgłaszały się do s. Beaty.
 12. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego w ramach akcji „1% podatku – 100% serca” na działalność Caritas Diecezji Z.-Gorzowskiej.
 13. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 14. Do nabycia jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 15. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 16. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest