IV Niedziela zwykła – 29 stycznia A.D.2023

Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie. (Mt 5, 12a)

 

  1. Dzisiaj IV Niedziela zwykła w roku liturgicznym. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Jutro 8. Rocznica śmierci ks. prał. Witolda Andrzejewskiego, kapelana Solidarności. Msza św. w int. zmarłego o godz. 18.00 w gorzowskiej Katedrze.
  3. Również jutro o godz. 19.00 Wspólnota Adoracyjna ma swoje spotkanie w salce parafialnej.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja przed Najśw. Sakramentem oraz nabożeństwo za przyczyną św. Jana Pawła II za powołania o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Paradyża i Margaretek w Sali JPII. W piątek także całodzienna adoracja, spowiedź św. od godz. 00 a także nabożeństwo ku czci NSPJ. W sobotę Msza św. o 8.00 ze zmianą tajemnic różańca św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Odwiedziny chorych według stałego porządku.
  5. W czwartek uroczystość Ofiarowania Pańskiego, czyli MB Gromnicznej. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, na każdej Mszy św. poświęcenie świec. Tego dnia również wieczór uwielbienia po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Na stoliku pod filarem, przy wyjściu z kościoła, do nabycia jest prasa katolicka. Dostępna jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  7. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Anna Malinowska, Zenon Pogiernicki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
  8. Życzymy błogosławionego tygodnia.

 

ks. Bogusław Kaczmarek – proboszcz

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest