IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia A.D.2018. Niedziela Dobrego Pasterza

Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają.
(J 10, 14)

 

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw o Powołania – pamiętajmy w modlitwie o kapłanach i prośmy za już powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii.
 2. Dzisiaj spotkanie młodzieży klas II gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania z grupy ks. Marcina o godz. 13:15.
 3. Dzisiaj zapraszamy na spektakl Teatru Gorzowskiego pt. Apokalipsa św. Jana w reżyserii Artura Neukowskiego. Rozpoczęcie o godz. 19:00.
 4. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika – głównego Patrona Polski.
 5. W poniedziałek o godz. 18:30 organizatorzy akcji „Zadbaj o zdrowie” zapraszają do sali parafialnej na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z refundowanych zabiegów. Przy wyjściu z kościoła można pobrać zaproszenia.
 6. Zebranie dla rodziców dzieci rocznicowych odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy świętej.
 7. W środę zapraszamy na spotkanie mężczyzn z Bractwa Św. Józefa. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy św. spotkanie w Auli Jana Pawła II.
 8. Nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny za wstawiennictwem św. Pierwszych Męczenników Polski w czwartek o godz. 17:30. Po Mszy św. spotkanie kobiet z grupy różańcowej modlącej się za Ojczyznę.
 9. Odnowa w Duchu Świętym wraz z Ks. Antonim zaprasza na rekolekcje „Nowe życie w Duchu Świętym”, wszystkich tych, którzy pragną doświadczyć obecności żywego Jezusa w swoim życiu. Kolejne spotkanie w czwartek po Mszy św. w Wieczerniku.
 10. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek od godz. 23:00 do 24:00.
 11. Spotkanie młodzieży klas III gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania z grupy ks. Dominika w przyszłą niedzielę o godz. 13:15.
 12. Przez trzy kolejne niedziele wspólnoty neokatechumenalne będą prowadziły spotkania ewangelizacyjne przy fontannie w Parku Górczyńskim. W trakcie spotkań będą świadectwa, śpiewy i tańce. Wspólnota Neokatechumenalna zaprasza do udziału w katechezach, które będą się odbywały w poniedziałki i środy po wieczornych Mszach św. w Wieczerniku.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  *”Niedziela” – temat numeru: o nowej adhortacji papieża Franciszka. Oraz: o życiu sióstr klauzurowych.
  *”Gość niedzielny” – a w nim: rozmowa z Ojcem Salij na temat roli Tradycji i zmianach w Kościele.
 14. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Przyjaciół Paradyża do naszego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. Wyjazd 6 maja o godz. 8:30 z parkingu przy naszym kościele. Zapisy w zakrystii.
 15. Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne pt. „Nowe życie w Chrystusie Jezusie (2Kor 5,17)” prowadzone przez o. Jamesa Manjackala, które odbędą się od 25 do 27 maja w naszej parafii, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 20. Dzisiaj po Mszach św. będą rozdawane ulotki informacyjne dotyczące tego wydarzenia.
 16. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
 17. Pielgrzymka motocyklistów ze Świebodzina do Rokitna odbędzie się 29 kwietnia. Rozpoczęcie przy figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie o godz. 13:00.
 18. Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież maturalną na dni otwarte w dniach 9-10 czerwca br. Informacje na plakatach.
 19. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 20. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest