XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 WRZEŚNIA
07.30 + Antoni HŁADKI (greg. 6)
09.00 ++ Mariusz, Urszula, Barbara, Henryk i ++ z rodziny BANACH oraz + Stanisław KRZEŚNIAK
09.00 + Tadeusz SROKA (greg. 6)
09.00 + Julian KOSIBA oraz ++ Alina i Mieczysław KLENTAK
10.30 O Boże błog., dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Nauczycieli i Pracowników Gorzowskiej Oświaty
10.30 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Anny i Ryszarda CZARNECKICH (30. rocz. ślubu)
10.30 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Wojciecha z okazji urodzin
10.30 ++ Maria, Wiktor, Danuta, Ryszard i Edward NAUS oraz ++ Anna i Michał BARNA
10.30 ++ Maria, Kazimierz, Helena, Adam i Henryk
12.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa i Teresy CINCIO (28. rocz. ślubu)
12.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Karoliny i Tomasza (9. rocz. ślubu) oraz ich córek: Marceliny (8. rocz. urodzin) i Kornelii ( 5. rocz. urodzin)
12.00 ++ Gertruda i Edmund WANDELT
13.15 + Jerzy TYNECKI – int. od uczestników pogrzebu
13.15 + Paulina KAKAUKO i ++ z rodziny KIJANKO i KAKAUKO
13.15 ++ Gertruda i Józef FRĄCKIEWICZ
16.00 + Jan PIETRASZKIEWICZ
18.00 + Stanisław KACZMAREK (4. rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 7 WRZEŚNIA
07.00 + Antoni HŁADKI (greg. 7)
07.00 ++ Bronisław, Zofia i Krystyna
07.00 + Małgorzata SZUŁCIK (10. rocz. śm.) oraz ++ z rodziny
18.00 + Adam KRESOWIECKI – int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 7)
18.00 + Piotr PASZYŃSKI
18.00 + Janusz WÓJCIK (1. rocz. śm.)

WTOREK – 8 WRZEŚNIA
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty i Mieczysława
07.00 + Antoni HŁADKI (greg. 8)
07.00 + Elżbieta WYREMBSKA (9. rocz. śm.)
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Agnieszki i Mariusza na nowej drodze życia
18:00 + Tadeusz SROKA (greg. 8)
18.00 + Czesława (k.) LAWER – w kolejną rocznicę śmierci
18.00 + Albina ŚLIWIŃSKA (4. rocz. śm.) i + Józef

ŚRODA – 9 WRZEŚNIA
07.00 + Antoni HŁADKI (greg. 9)
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Reginy z okazji imienin
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Iwony i Pawła oraz Barbary, Mateusza i ich córki Zosi
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Beaty z okazji urodzin
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty i Wiktora (42. rocz. ślubu)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 9)

CZWARTEK – 10 WRZEŚNIA
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski w nowym roku szkolnym dla Szymona, Jakuba, Lidii i Stanisława
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Jerzego i Małgorzaty (37. rocz. ślubu)
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Rafała w miesiąc po ślubie
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 10)
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 10)
18.00 ++ rodzice: Krystyna i Mirosław

PIĄTEK – 11 WRZEŚNIA
07.00 + Ludwika (k.) w kolejną rocznicę śmierci
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Jakuba KACZMARSKIEGO z racji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 11)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 11)
18.00 ++ rodzice: Maria i Michał

SOBOTA – 12 WRZEŚNIA
07.00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Bartka w dniu 30. urodzin
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 12)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 12)

 

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest