INTENCJE MSZALNE (28 maja – 3 czerwca)
NIEDZIELA (28.05.) | |
godz. 7.30 | + Kazimierz 13 r. śm. |
godz. 9.00 | 1. + Stanisława, Piotr Stawiski i zm. z rodz. Czyż
2. + Alfreda 11 r. śm. Aniela, Józef, Czesław |
godz. 10.30 | 1. Członkowie Róży Ducha Świętego
2. + Marek Hegenbarth 8 r. śm., Leon, Aniela 3. + Jan Romaniuk |
godz. 12.00 | + Marianna 34 r. śm. Franciszek 23 r. śm. i zm. z rodziny |
godz. 13.15 | + Adela 5 r. śm. i zm. z rodziny |
godz. 16.00 | + Olgierd Olisiewicz 28 gr. |
godz. 18.00 | 1. + Danuta Szymota 28 gr.
2. Antoni 8 r. urodzin |
PONIEDZIAŁEK (29.05.) | |
godz. 7.00 | 1. + Olgierd Olisiewicz 29 gr.
2. Benedykta i Jan 57 r. ślubu |
godz. 18.00 | 1. + Wiesław Staroń od ucz. pogrzebu
2. + Danuta Szymota 29 gr. 3. + Wanda Drążek od Mieczysława i Janiny Juszczyk ze Szczecina 4. + bratowa Wanda Drążek od Edwardy Juszczyk |
WTOREK (30.05.) | |
godz. 7.00 | 1. + Danuta Szymota 30 gr.
2. + Roman, Józefa, Kazimiera |
godz. 18.00 | 1. + Stefania i Janina
2. ks. Paweł 9 r. święceń od Żywego Różańca 3. + Olgierd Olisiewicz 30 gr. 4. + rodzice Stanisław i Krystyna Pulik o dar życia wiecznego |
ŚRODA (31.05.) | |
godz. 7.00 | 1. o łaskawe nawiedzenie Maryi chrześniaków Joanny i Michała, o łaskę chrztu dla Mateusza i Karola
2. + Cecylia 15 r. śm. Stefan 28 r. śm. Maciejewscy, zm. z rodzin Maciejewskich i Młodojewskich |
godz. 18.00 | 1. za kandydatów do bierzmowania i ich bliskich
2. + Mieczysław Krzemiński 5 r. śm. 3. + Zofia Mamot od Żywego Różańca 4. Szymon 14 r. urodzin |
CZWARTEK (1.06.) | |
godz. 7.00 | 1. + Franciszka Krzyżan 1 gr.
2. + Janina Krynicka 1 gr. |
godz. 18.00 | 1. za bierzmowanych
2. + Stefania Czernicka 1 gr. 3. za ministrantów, lektorów i ich rodziny 4. o powołania i za powołanych od Przyjaciół Paradyża 5. Adam Łapka 18 r. urodzin |
PIĄTEK (2.06.) | |
godz. 7.00 | 1. + Franciszka Krzyżan 2 gr.
2. + Janina Krynicka 2 gr. 3. + Henryka i Leokadia Nowak |
godz. 18.00 | 1. + dusze czyśćcowe
2. + Marianna Nowak 3. za Katarzynę i Adama oraz ich dzieci Lenę i Ignacego 4. + Stefania Czernicka 2 gr. |
SOBOTA (3.06.) | |
godz. 7.00 | + Stefania Czernicka 3 gr. |
godz. 8.00 | wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi |
godz. 18.00 | 1. + Franciszka Krzyżan 3 gr.
2. + Janina Krynicka 3 gr. 3. + Lesław Obuchowski od ucz. pogrzebu |