V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 MARCA

07.30 + Janusz PAWŁOWSKI (2. rocz. śm.)
07.30 + Józef CZYRNIEŃSKI
09.00 Dziękcz. z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB i potrzebne łaski dla Heleny i Adama             BARAŃSKICH (60. rocz. ślubu)
09.00 Dz. – błag. o Boże błogosł., zdrowie i potrzebne łaski dla Szymona (kolejna rocznica urodzin)
09.00 ++ Józef i Maria
10.30 Dziękcz. z prośbą o Boże błogosł., zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa KLUCZ (70. rocz. urodzin)
10.30 ++ Wiktor, Maria, Danuta, Ryszard, Edward z rodziny NAUS oraz ++ Michał i Anna BARNA
10.30 + Michalina (15. rocz. śmierci)
10.30 + Bogumił BORCZ (19. greg.)
12.00 + Józef STACHYRA
12.00 + Zbigniew BENOWSKI (15. greg.)
12.00 + Elżbieta LEŚNIEWSKA (4. rocz. śm.)
13.15 + Jerzy MAJCHROWSKI (19. greg.)
13.15 + Marianna SŁOWAK – int. od siostry Krystyny
13.15 + Emilian KIJANKO (6. rocz. śm.) oraz ++ z rodziny
16.00 + Janusz BRZEZIŃSKI (1. rocz. śm.)
16.00 + Zdzisława ULANOWSKA
18.00 ++ Stanisław (3. rocz. śm.), Jadwiga, Konstanty DZIEMIDOWICZ

PONIEDZIAŁEK – 19 MARCA – św. Józefa Oblubieńca

07.00 + Zbigniew BENOWSKI (16. greg.)
07.00 O Boże błogosł. i potrzebne łaski dla członków Róży Różańcowej św. Józefa
09.00 + Józef BIELEWICZ (34. rocz. śm.), + Janina UMA
18.00 Dziękcz. z prośbą o Boże błogosł., potrzebne łaski Boże i opiekę MB na czas emerytury
18.00 + Józef KLEMENTOWSKI – z racji imienin
18.00 + Bogumił BORCZ (20. greg.)
18.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (20. greg.)
20.00 Dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosł. Boże – int. także od Żywego Różańca

WTOREK – 20 MARCA

07.00 + Zbigniew BENOWSKI (17. greg.)
07.00 ++ Anastazja, Maria i Nestor
09.00 ++ Józef i Edward oraz ++ z rodziny
18.00 + Feliks DOMINIK (2. rocz. śm.) – int. od żony i córek z rodzinami
18:00 + Bogumił BORCZ (21. greg.)
18.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (21. greg.)
20.00 + Marcin MAZUR (5. rocz. śm.)

ŚRODA – 21 MARCA

07.00 + Zbigniew BENOWSKI (18. greg.)
07.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (22. greg.)
09.00 ++ rodzice: Gizela i Michał JAWORSCY oraz o Boże błogosł. i zdrowie dla całej rodziny
18.00 W pewnej intencji Bogu wiadomej
18.00 + Bogumił BORCZ (22. greg.)
18.00 + Arnold (35. rocz. śm.) oraz ++ rodzice i teściowie
20.00 ++ Stanisława, Dominik i Mieczysław JASTRZĘBSCY

CZWARTEK – 22 MARCA

07.00 O Boże błogosł., odkrycie powołania i potrzebne łaski dla Adama
07.00 + Zbigniew BENOWSKI (19. greg.)
18.00 + Krystyna RUPNIAK – int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (23. greg.)
18.00 + Joanna GRZESZKOWIAK (2. rocz. śm.)
18.00 + Stanisława (k.) (14. rocz. śm.)

PIĄTEK – 23 MARCA

07.00 + Zbigniew BENOWSKI (20. greg.)
18.00 O zdrowie, Boże błogosł., i dary Ducha Świętego dla Mili i Beaty
18.00 + Mirosław REJNIAK – int. od uczestników pogrzebu
18.00 ++ Michał, Aniela, Hilary oraz ++ z rodziny
18.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (24. greg.)
18.00 + Bogumił BORCZ (24. greg.)

SOBOTA – 24 MARCA

07.00 + Jerzy MAJCHROWSKI (19. greg.)
07.00 + Zbigniew BENOWSKI (21. greg.)
18.00 O Boże błogosł. i potrzebne łaski dla braci: Leszka, Jerzego i Adama
18:00 + Henryk (12. rocz. śm.), ++ Maria, Szczepan, Joanna i Andrzej STACHOWIAK
18.00 + Bogumił BORCZ (25. greg.)
18.00 + Ryszard KORZEŃ (2. rocz. śm.)

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest