XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 LISTOPADA
07.30 ++ Stanisława (k.) i Henryk ŚLIWIŃSCY oraz ++ Jadwiga i Kazimierz MICHALAK
09.00 ++ Zygmunt i Jadwiga
09.00 ++ Cecylia, Kazimiera i Adam LISEK
10.30 Za Parafian
10.30 ++ Eugenia, Jan i Kazimierz KONOPSCY
10.30 ++ Stanisława (k.), Stanisław i Bogdan KROMULSCY
10.30 ++ Maria, Kazimierz, Helena, Adam i Henryk
12.00 + Franciszek GAWOREK (19. rocz. śm.), + Leokadia oraz ++ z rodziny
12.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 15)
12.00 + Mikołaj Józef WARZYBOK oraz ++ z rodziny
13.15 + Genowefa STECHNIJ (greg. 13)
13.15 + Zdzisław ŁUKASZEWSKI (19. rocz. śm.) oraz ++ rodzice: Halina ARTEMCZYK i Florian WISZNIEWSKI (17. rocz. śm.)
16.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Daniela – int. od uczestników ślubu
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Mateusza i Pauliny RUDNICKICH – int. od uczestników ślubu
20.00 + Mirosława SYDOR (k.)

PONIEDZIAŁEK – 16 LISTOPADA
07.00 + ks. Dionizy NOWAK
07.00 + Alicja RUDOMINA (1. rocz. śm.)
18.00 + Jan KUROWSKI (1. rocz. śm.)
18.00 ++ Grzegorz, Julia i Kazimierz PYTEL oraz ++ Waleria, Franciszek i Adam PŁONKA
18.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 14)
18.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 16)

WTOREK – 17 LISTOPADA
07.00 Podziękowanie Bogu Ojcu za dzieło stwórcze, za rodziców i za życie
07.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 17)
07.00 + Władysław CIESIELSKI
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Katarzyny (16. rocz. urodzin)
18.00 + Paweł KOS – int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Henryk JANOWICZ – int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 15)

ŚRODA – 18 LISTOPADA
07.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 18)
07.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 16)
07.00 + Władysław oraz ++ z rodziny KRZCIUK i OSTATEK
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Julii i Antoniego z okazji imienin
18.00 O nawrócenie dla wnuczki Klaudii
18.00 + Zdzisław BRZEŹNIAKIEWICZ (4. rocz. śm.)

CZWARTEK – 19 LISTOPADA
07.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 17)
07.00 + Edmund STOLAREK
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Dariusza i Katarzyny WÓJCIK – int. od uczestników ślubu
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 19)
18.00 + Antoni HŁADKI

PIĄTEK – 20 LISTOPADA
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny, Mirosławy i Jerzego
18.00 + Kamil PASZYŃSKI
18.00 ++ z rodzin: KUMOR, ORLIKOWSKICH, PAWEŁCZAK, KOŁODZIEJCZAK, CIEMNOCZOŁOWSKICH i BUDRYK
18.00 + Bogumił BORCZ (3. rocz. śm.)
18.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 20)
18.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 18)

SOBOTA – 21 LISTOPADA
07.00 + Wacław KRZEWSKI (greg. 21)
18:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Ryszardy (k.) (70. rocz. urodzin)
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Martynki AXENTOWICZ z okazji urodzin
18.00 + Genowefa STECHNIJ (greg. 19)
18.00 ++ Jadwiga, Stanisław i Ryszard CINCIO oraz + Kazimierz PAWŁOWSKI

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest