XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 WRZEŚNIA
07.30 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimiery i Tadeusza (50. rocz. ślubu)
07.30 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Kasi
09.00 + Rafał ŻURAWIECKI (1. rocz. śm.)
09.00 + Tadeusz SROKA (greg. 13)
09.00 + Antoni HŁADKI (greg. 13)
10.00 W intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Komunię św.
11.30 W intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Komunię św.
12.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Justyny i Adriana (5. rocz. ślubu)
12.00 + syn Edward, + mąż Marian, ++ rodzice: Leokadia, Zygmunt i Eugenia
13.00 W intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Komunię św.
16.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Czesławy (k.) SZCZEPAŃSKIEJ (81. rocz. urodzin)
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Ludwiki (k.) SZKUCIAK (90. rocz. urodzin)
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesławy (k.) GARNCAREK (70. rocz. urodzin)

PONIEDZIAŁEK – 14 WRZEŚNIA
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Pawła
07.00 + Helena WRÓBEL (1. rocz. śm.)
07.00 + Elżbieta
18.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Amandy i Marcina w miesiąc po ślubie
18.00 ++ Rozalia i Michał WATRAL
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 14)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 14)

WTOREK – 15 WRZEŚNIA
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Katarzyny i Thomasa (8. rocz. ślubu)
07.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Antoniny CZERKAS z róży św. Bernadetty
18.00 ++ Bronisława (k.) i Józef GABRYŚ
18:00 ++ rodzice: Marianna i Jan TYKA
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 15)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 15)

ŚRODA – 16 WRZEŚNIA
07.00 ++ Zygmunt i Jadwiga
07.00 + Tadeusz SROKA (greg. 16)
07.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 O dar nawrócenia dla Darii i Nikolii
18.00 + Antonina KARCZMARZ
18.00 + Mariusz SZYPULEWSKI
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 16)

CZWARTEK – 17 WRZEŚNIA
07.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego o Boże błog. dla wszystkich Sióstr, przyjaciół i dobrodziejów Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi Niepokalanej
18.00 ++ rodzice: Stanisław i Jadwiga oraz ++ z rodziny MACIASZEK i DĄBEK
18.00 + Stanisława (k.) KOZAK (6. rocz. śm.) i + Franciszek (8. rocz. śm.)
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 17)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 17)

PIĄTEK – 18 WRZEŚNIA
07.00 + Zygmunt MAZUREK (6. miesięcy po śmierci) i ++ z rodziny MAZURKÓW
18.00 + Aniela CICHOCKA i ++ z rodziny
18.00 + Ryszard BARTCZAK (1. rocz. śm.)
18.00 + Antoni HŁADKI (greg. 18)
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 18)

SOBOTA – 19 WRZEŚNIA
07.00 + Antoni HŁADKI (greg. 19)
07.00 ++ Krystyna i Jan POKŁADOSCY; ++ Józefa (k.) i Franciszek oraz ++ Zenon i Ryszard
18:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla członków Róży Różańcowej Matki Bożej z Lassalette
18.00 + Zdzisław WYREMBSKI (22. rocz. śm.)
18.00 ++ Anastazja i Michał ŁAWRYNOWICZ
18.00 + Tadeusz SROKA (greg. 19)

 

Poleć znajomym
  • gplus
  • pinterest