INTENCJE MSZALNE (13-19 listopada)
NIEDZIELA (13.11.) | |
godz. 7.30 | + Stanisław Wyskwar 13 r. śm. |
godz. 9.00 | 1) + Sergiusz Łapota 4 r. śm.
2) + Maria Jabłońska 13 gr. |
godz. 10.30 | 1) + Janusz Pedo 1 r. śm.
2) w intencji członków róż: Pięciu Polskich Męczenników: św. Benedykta, Izaaka, Jana, Mateusza i Krystyna 3) + z rodz. Małaczyńskich: Anna, Piotr, Franciszka, Maria |
godz. 12.00 | 1) + Zbigniew Wilczyński 5 r. śm.
2) Adam z okazji 15. r. urodzin 3) + Zbigniew Zygadło od ucz. pogrzebu 4) + Hieronim i Stanisława |
godz. 13.15 | + Stefania Kowalik 13 gr. |
godz. 16.00 | za Jana, Paulinę i ich dzieci, o wypełnienie woli Bożej w ich życiu |
godz. 18.00 | 1) Michał z okazji 10. r. urodzin
2) + Danuta Piskozub int. od Róży MB Częstochowskiej 3) pro populo |
PONIEDZIAŁEK (14.11.) | |
godz. 7.00 | 1) + Stefania Kowalik 7 gr.
2) dusze czyśćcowe 3) + Lucyna z prośbą o dar Bożego Miłosierdzia |
godz. 18.00 | 1) + Irena, Józef i zm. z rodziny
2) + Maria Jabłońska 14 gr. 3) + Janina, Stanisław 30 r. śm. Mazepa (rodzice) i brat Andrzej 4) + członkowie Róży Różańcowej z naszej parafii o łaskę nieba |
WTOREK (15.11.) | |
godz. 7.00 | 1) + Maria Jabłońska 15 gr.
2) + Józef Bielewicz 38 r. śm. Janina Uma 8 r. śm. 3) dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Marzeny z prośbą o dalszą opiekę |
godz. 18.00 | 1) + Stefania Kowalik 15 gr.
2) Katarzyna 18 r. urodzin 3) + Aniela Klesiek od ucz. pogrzebu 4) + Idzi |
ŚRODA (16.11.) | ||
godz. 7.00 | 1) + Jadwiga i Zygmunt
2) + Stefania Kowalik 16 gr. |
|
godz. 18.00 | 1) Maria Jabłońska 16 gr.
2) + Danuta Piskozub od ucz. pogrzebu 3) + Zofia Żuromska 4) Julia 12 r. urodzin dziękczynno – błagalna |
|
CZWARTEK (17.11.) | ||
godz. 7.00 | 1) + Maria Jabłońska 17 gr.
2) przez Maryję podziękowanie Bogu za dar życia, chrztu św., rodziców, łaskę powołania siostry Edyty |
|
godz. 18.00 | 1) Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla s. Ryszardy w rocznicę urodzin
2) + Stefania Kowalik 17 gr. 3) Juliusz 1 r. urodzin o Boże bł. i potrzebne łaski 4) Joanna 12 r. urodzin |
|
PIĄTEK (18.11.) | |
godz. 7.00 | 1) + Stefania Kowalik 18 gr.
2) Jan, Paulina, ich dzieci o wypełnienie woli Bożej w ich życiu 3) + Katarzyna, Jan i zm. z ich rodzin |
godz. 18.00 | 1) + Maria Wałdoch 2 r. śm. synowie i wnuki
2) + Maria Jabłońska 18 gr. 3) + Scholastyka, Henryk z rodz. Szablewskich i Ziomków 4) + Teresa i Zdzisław Brzeźniakiewicz |
SOBOTA (19.11.) | |
godz. 7.00 | 1) + Maria Jabłońska 19 gr.
2) Jan, Paulina, ich dzieci o wypełnienie woli Bożej w ich życiu 3) + Stefania Kowalik 19 gr. |
godz. 18.00 | 1) + Urszula 4 r. śm. i Franciszek, Tytus i Franciszka
2) + Stefan Ficner 1 r. śm. 3) + Kazimierz Kamoda 7 r. śm. i zm. rodziców Teodora i Mieczysław 4) + Anna Dyrka, Jan, Stanisława, Wiesław Kołodziejczyk, Stanisław Sławski |