III Niedziela Zwykła – 21 stycznia A.D.2018

Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.
(Mk 1, 15)

 

 1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła. W naszej Diecezji przeżywamy IV Niedzielę Synodalną pod hasłem „Misyjne powołanie parafii”.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież oazową dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
 3. Spotkanie młodzieży do bierzmowania z grupy ks. Macieja dzisiaj o godz. 13:15.
 4. Nabożeństwo za wstawiennictwem Świętych Męczenników Polski w intencji Ojczyzny w czwartek o 17:30. Po Mszy św. spotkanie Róży Różańcowej kobiet modlących się za Ojczyznę.
 5. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00.
 6. Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i w środę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W sobotę kancelaria czynna bez zmian.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii:
  * ”Niedziela“ – a w niej: o wizycie Papieża Franciszka w Ameryce Południowej.
  * ”Gość niedzielny” – a w nim: Czy naprawdę jesteśmy pokoleniami otwartymi na drugą młodość?
 8. Parafialny chór Gaudete zaprasza na koncert kolęd i wspólne kolędowanie na zakończenie okresu bożonarodzeniowego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.
 9. Kurs przedmałżeński w parafii św. Józefa, Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, przy ul. Brackiej 7, w dniach 26-27 stycznia i 02-04 lutego 2018r. Rozpoczęcie w piątek Mszą św. o godz. 18:30.
 10. Ksiądz Proboszcz, Maestro Piotr Borkowski i Latająca Filharmonia zapraszają na Koncert pt. Muzycy Gorzowskiej Katedrze, który odbędzie się w naszym kościele 29 stycznia o godz. 19:15. Wśród wykonawców soliści i dyrygenci z Korei Południowej.
 11. Siostra Michaela Rak ze zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego rozpoczyna budowę hospicjum dziecięcego w Wilnie. By wesprzeć ten cel można wysłać SMS o treści Wilno na nr 72405. Koszt SMS: 2,45.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 13. Dzisiaj Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych na cały najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
Poleć znajomym
 • gplus
 • pinterest