Ogłoszenia parafialne
19 listopada A.D.2017
XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy III Niedzielę Synodalną pod hasłem: Parafia jako środowisko wzrastania w chrześcijańskim powołaniu każdego wierzącego.
  2. Dzisiejsza niedziela z inicjatywy papieża Franciszka obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji zapraszamy dzisiaj ubogich do Wieczernika na spotkanie przy ciepłym posiłku po Mszy św. o godz. 10:30.
  3. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marcina o godz. 13:15.
  4. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 Oaza młodzieżowa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:30 w parafii pw. św. Józefa przy ul. Brackiej.
  7. W środę wspomnienie liturgiczne św. Cecylii – patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych. W tym dniu zapraszamy na Msze św. o godz. 18:00 podczas której będziemy modlić się w intencji chóru parafialnego Gaudete oraz zespołu młodzieżowego działającego przy naszej parafii.
  8. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00. 
  9. W piątek od godz. 15:00 zapraszamy na spowiedź przed sakramentem bierzmowania: rodziców, świadków i młodzież, która w sobotę przyjmie sakrament bierzmowania.
  10. W piątek 24 listopada br. o godz. 19:30 w kinie Helios odbędzie się projekcja filmu pt. „Dwie Korony“.

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia


Galeria Parafii
Kręcimy kilometry dla Kuby.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: