Ogłoszenia parafialne
15 października A.D.2017
XXVIII niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz.17:30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej Ruch Światło-Życie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W poniedziałek 16 października, XXXIX rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Ten dzień decyzją Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej został poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II. W tym dniu zapraszamy na Msze św. o godz. 11:00 pod przewodnictwem Ks. Bp. Adama Dyczkowskiego, podczas której nada on naszej szkole katolickiej imię Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. odbędzie się montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów szkoły.
  4. W poniedziałek w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  5. W środę 18 pździernika św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
  6. W każdą środę zapraszamy do uczestnictwa w Adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Zakończenie adoracji Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00. Po niej zostanie odprawiona Msza Św. 
  7. W czwartek rocznica męczeńskiej śmierci bł. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.
  8. W czwartek zapraszamy na „Godzinę Świętą“ od 23:00-24:00.
  9. W przyszłą sobotę odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło- Życie. Rozpoczęcie dnia wspólnoty o godz. 11:00. 

Galeria Parafii
Losowe zdjęcia

Trio

Galeria Parafii
Kręcimy kilometry dla Kuby.

Poleć stronę znajomemu

Twoje imię, nazwisko lub pseudonim:Adres email znajomego/znajomej: